• Kolostrum 10 mg
  • Sambucus Nigra 10 mg
  • Beta Glukan 10 mg
  • Vitamin C 50 mg
  • Çinko Glukonat 7.5 mg

Colostrum, doğumdan sonra annenin ürettiği ilk süttür ve yenidoğan bebeğin yaşamın ilk haftalarında enfeksiyonlardan korumaya yarayan doğal bir besindir. Colostrum, içerdiği A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, folik asit, pantotenik asit, biotin, niasin gibi yüksek vitaminlerin yanı sıra sodyum, potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, iyot, krom gibi mineralleri ve antiviral etkili proteaz inhibitörleri de içerir. Colostrum, bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkili olan antikorlar içerir.
Beta-Glukan 1,3/1.6 güçlü bir immünomodülatördür. Ekmek mayası veya yulaftan elde edilen Beta-Glukan 1,3/1,6 vücut direncini enfeksiyonlara karşı arttıran bir etkidedir. Beta –Glukan 1,3/1,6 vücut savunma hücrelerinin aktivitesini hızlandıran bir etkiye sahip olduğunda tümör hücrelerinin karsinogenezi önler. Beta-glukan’ın sağlık üzerindeki olumlu etkileri ABD’de FDA (Food Drug Administration) ve Avrupa’da EFSA (European Food Safety Administration) gibi gıda denetim kuruluşları tarafından onay almıştır.
Mürver potansiyel antioksidan özelliklere sahip bileşikler olan polifenollerin varlığıyla ilişkili tıbbi özelliklere sahiptir. Oksidatif strese karşı koyarak, kan basıncını glisemiyi azaltması bağışıklık sistemini uyarımı, antitümor potansiyeli üzerinden yararlı etkilere göstererek hastalık süreçlerinin seyrini büyük ölçüde etkilemeye yardımcı olur.
Lamos Health
LAMOS İLAÇ KOZMETİK İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Güvenevler Mah. 1928 Sokak, Ekinci Global İş Merkezi Sit. No:5/25 Yenişehir / MERSİN
+90 324 6060773

Copyright© 2020 LamosHealth